טפסיםסוגי הביטוח קצת עלינודף הבית
 

  ביטוח דירה

" ביתו של אדם הוא מבצרו " חשוב מאד להגן על ביתך מפני סכנות שונות כגון: שריפה , פריצה , שוד , נזק בזדון , ברקים רעמים , התפוצצויות , סערות ומקרים נוספים כמפורט בפרטיי הפוליסה .

פרטים נוספים....  ביטוח רכב

ניסיון ומקצוענות – כשאת/ה מבוטח באמצעות טולי סוכנות לביטוח, אנו מעמידים לרשותך ניסיון של 20 שנה באלפי כלי רכב, סוכן שיודע בדיוק מה חשוב לך, מקצוען שיעמוד לצידך ברגע הקובע.

פרטים נוספים....  ביטוח אופנועים וקטנועים

כשאת/ה מבטח באמצעות אופנוביט סוכנות לביטוח , אנו מעמידים לרשותך ניסיון של 20 שנה באלפי אופנועים, סוכן שהחל לבטח קטנועים ואופנועים עוד בימים של-"פול" הייתה בלעדיות. סוכן שיודע בדיוק מה חשוב לך, מקצוען שיעמוד לצידך ברגע הקובע,

פרטים נוספים....  ביטוח משכנתא

בכל משכנתא יש ביטוחי חיים המשולמים מדי חודש עם תשלום המשכנתא אך כל עניין ביטוח המשכנתא הוא החסכון הגדול וחוסר המודעות של לקוחות המשכנתא בבנקים.

פרטים נוספים....  ביטוח עסקים

בתקופה הנוכחית, כולנו מהדקים את הבטן ומקצצים בהוצאות מיותרות גם בענף הביטוח יש תחרות על כל לקוח, הייה צרכן נבון ונצל את התחרות

פרטים נוספים....  ביטוח בריאות וסיעוד

תאונה, פעולת טרור, מחלה קשה או גיל מתקדם עלולים להביא כל אחד מאתנו למצב סיעודי. המצב הסיעודי הופך את הלוקים בו לתלויים באחרים – בני משפחה או גורמים מקצועיים, ואף מצריך טיפול רפואי יקר. הקשר האישי הרצוף עם הסביבה וטיפול רפואי מתקדם הכרחיים כדי להשתקם לקראת חיים עצמאיים של כבוד.

פרטים נוספים....  ביטוח משלוח ימי ואוירי

ביטוח מטענים ימיים הינו ענף הביטוח הראשון והוותיק ביותר בעולם. הוא מבטח את המטענים הנשלחים בים או באוויר.

פרטים נוספים....  ביטוח כלי שייט

ביטוח כלי שייט נועד לאפשר לך לרכוש כיסוי ביטוחי מיידי באופן פשוט וברור. תהליך רכישת הביטוח מורכב מארבעה שלבים, בהם יש למלא פרטים הדרושים עבור הנפקת הפוליסה.

פרטים נוספים....  ביטוח מנהלים

ביטוח המנהלים הוא אחד המכשירים הנפוצים והיעילים ביותר בהבטחת רמת חיים נאותה למבוטח ולמשפחתו במקרה של פרישה לגמלאות, או אובדן כושר העבודה או חלילה פטירה.

פרטים נוספים....  ביטוח דירקטורים

בעקבות חוק החברות החדש, שנכנס לתוקפו ביום 01.02.2000 דירקטורים ונושאי משרה בכירים הפכו חשופים עוד יותר לסיכונים משפטיים. הפוליסת מקיפה את כל ההיבטים המשפטיים של החוק החדש ומכילה יתרונות רבים ובלעדיים לדירקטורים ולנושאי משרה.

פרטים נוספים....© powered by Teranet internet soloutions