יצירת קשר סוגי הביטוח קצת עלינודף הבית
ביטוח רכב

בעל רכב

ענף הביטוח של המאה ה -21 פותח בפניך ים של הצעות מפתות ומגוון כיסויים: ביטוח אש, גניבה. תאונה, צד ג', רדיו טייפ, שמשות, גרירה, רכב חלופי ועוד.

כשיש מבחר, כה רחב, חשוב לנצל את התחרות, פעל/י בתבונה, ותוכל/י להרוויח בגדול. ניתן למצוא את מי שמשלבים במיוחד בשבילך את כל היתרונות.

 עדיף לך סוכן, יותר עדיף  טולי סוכנות לביטוח!

פוליסת הביטוח, היא חוזה משפטי רב סעיפים, התפלפלויות, ו"כיסויי ישבן", כדי לא ליפול בין הכיסאות, ברגע האמת, את/ה צריך/ה, בצד שלך, גב חזק שמכיר את כללי המשחק.
טולי סוכנות לביטוח נותן לך יותר.ניסיון ומקצוענות כשאת/ה מבוטח באמצעות טולי סוכנות לביטוח, אנו מעמידים לרשותך ניסיון של 20 שנה באלפי כלי רכב, סוכן שיודע בדיוק מה חשוב לך, מקצוען שיעמוד לצידך ברגע הקובע.מועדון לקוחות איכותי במשפחת הלקוחות שלנו אנשי תקשורת, ציבור, ומשפט, הם כבר יודעים כי אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, בחרנו בקפידה צוות צעיר, דינאמי ואנושי, כדי שתקבל/י טיפול מהיר בתביעות ובהחזרי תשלומים. בכל פנייה נעניק לך את מלא תשומת הלב ,אצל טולי סוכנות לביטוח יש עם מי לדבר.
מחיר ללא תחרות בוא נדבר רגע על כסף, את/ה יכול/ה לחסוך עשרות אחוזים מסכום הפרמיות השנתי!
כיווצנו למענך את העלויות, ונציע לך גם פריסה רחבה בתשלומים, כי זה מה שנקרא, לעשות בשבילך.
פוליסה מקיפה - הכוללת ביטוח אש, גניבה. תאונה, צד ג', ביטול השתתפות עצמית, הגנה משפטית, לווי משפטי, רדיו טייפ, שמשות, גרירה, רכב חלופי ועוד.
הזמן שלך יקר לנו - טולי טייטלבוים הוא חתם מורשה של מס' חברות ביטוח, לא צריך לחכות שבועיים לאישור הפוליסה, אצלנו תקבל/י פוליסה ביד עוד לפני שסיימת את הקפה. ואפשר גם בטלפון או און ליין באינטרנט.
מה זה שיבוב ? אצלנו יודעים שכדי להבין מה בפוליסת הרכב , לא מוכרחים תואר בביטוח , נותני השירות ישמחו 
לעבור איתך על כל סעיף ומילה בפוליסה , בקיצור,  כאשר  טולי סוכנות לביטוח הסוכן שלך , תשכח מ" האותיות הקטנות ".

· הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.
© powered by Teranet internet soloutions